آزمون Tomer

آزمون TÖMER برای سنجش سطح دانش زبان ترکی استانبولی داوطلبان ساخته شده است. این آزمون در سال ۱۹۸۴ برای اولین بار برگزار شد و از آزمون ها و انجمن های بین المللی آموزش زبان همچون British Council، Alliance Francaisse الهام گرفته شده است. موسسه Tomer در سراسر کشور ترکیه بیش از ۱۱ شعبه دارد و حدود 60 هزار زبان آموز در یک سال آکادمیک در این موسسه آموزش داده می شوند. آزمون تومر در ایران نیز برگزار می شود. آزمون tomer برای کسانی که قصد تحصیل در ترکیه را دارند لازم است و اکثر زبان آموزان و دانشگاه ها از دانشجویان در خواست مدرک TÖMER را خواهند داشت. مانند آزمون TOEFL که توسط ETS برگزار می شود، آزمون TOMER نیز توسط UTS که مخفف Uzaktan Türkce Sinavi به معنای آزمون زبان ترکی از راه دور می باشد، برگزار می شود و معتبرترین مرجع این آزمون نیز مستقیما دانشگاه آنکارا می باشد و تمامی امور مربوط به برگزاری آزمون تومر، ثبت نام، ارائه مدرک تومر و نتایج توسط همین مرکز انجام می شود. این مرکز برای همین امر به کشورهای مختلف جهان و در شهرهای مختلف دنیا نمایندگی داده است تا آزمون tomer و امور مربوط به آن در همه جا قابل برگزاری به صورت حضوری باشد. البته متقاضیان باید در نظر داشته باشند تا در یک جای معتبر اقدام به ثبت نام جهت دریافت مدرک آزمون تومر نمایند.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون tomer می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون tomer | مراکز برگزاری آزمون tomer | هزینه آزمون tomer | زمانبندی برگزاری آزمون tomer | اعتبار مدرک آزمون tomer | منابع آزمون tomer

اینستاگرام بخش زبان زونکن را فالو کنید. سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.