کارگاه های تخصصی آزمون های زبان

بانک اطلاعات آموزشی زونکن برگزار می کند

با توجه به نیاز روزافزون داوطلبان اپلای و اخذ پذیرش از دانشگاه های اروپا، کانادا و آمریکا، به نمره خوب آیلتس، تافل، GRE، GMAT و PTE، زونکن با همکاری موسسه ایزی اپلای، اقدام به برگزاری کارگاه های تخصصی آزمون های زبان در کنار وبینار های How to Apply نموده است. در این راستا، جهت بهبود کیفیت ارائه خدمات آموزشی با همکاری موسسه ایزی اپلای و مدرسین خبره، کارگاه های ویژه ای برای مهارت های مختلف آیلتس، تافل، GRE و GMAT در نظر گرفته شده است.

یکی از برجسته ترین نکات کارگاه های تخصصی آزمون های زبان، کسب نمره 9 آیلتس توسط ارائه دهنده کارگاه های آیلتس (خانم نیوشا صفرپور) در سال 2020، کسب نمره 332 آزمون GRE در سال 2018 (آقای آزتور رستمی) می باشد. یکی از نکات مهم رزومه و گزارش عملکرد برای هر ارائه کننده و مدرس آزمون های زبان، شرکت در آزمون واقعی و کسب نمره بالا می باشد. بنابراین، به شرکت کنندگان در این کارگاه ها اطمینان میدهیم که مدرسین این کارگاه ها از بین دانشجویان یا مدرسین با تجربه در آزمون های بین المللی زبان برگزیده شده اند.

جهت بهبود کیفیت ارائه آموزش آنلاین آیلتس، تافل و GRE، کارگاه های آزمون های زبان به دو دسته عمومی و تخصصی دسته بندی شده اند. هدف از دسته بندی این کارگاه ها، تناسب تعامل مورد نیاز مدرس با شرکت کنندگان بر مبنای موضوع مورد تدریس می باشد. 


کارگاه های عمومی آزمون های زبان

مهم ترین نکته در کارگاه های عمومی، ظرفیت کارگاه ها برای شرکت کنندگان می باشد. با توجه به جامعیت موضوع های ارائه شده در این کارگاه ها و عدم نیاز به تعامل مدرس با تک تک شرکت کنندگان، ظرفیت در نظر گرفته شده برای کارگاه های آنلاین عمومی، 150 نفر می باشد. در ادامه به معرفی کارگاه های آنلاین عمومی آیلتس می پردازیم.

کارگاه گرامر آیلتس 

با توجه به عدم نیاز شرکت کنندگان به تعامل با مدرس برای یادگیری ساختار های گرامری مورد استفاده در آزمون آیلتس، کارگاه های گرامر آیلتس، با حدکاثر ظرفیت ممکن در قالب کارگاه آنلاین برگزار می شوند. در این کارگاه ها، صفر تا صد ساختار های مورد استفاده در آزمون آیلتس از نظر گرامری مورد بررسی قرار گرفته و نحوه استفاده از این ساختار ها در مهارت های مختلف آیلتس شامل رایتینگ و اسپیکینگ همراه با مثال های کاربردی آموزش داده خواهد شد. با توجه به فراگیری گرامر آیلتس در مهارت های مختلف، شرکت کنندگان جهت شرکت در این کارگاه ها نیزا به شرکت در آزمون سطح بندی و دسته بندی در سطوح متوسط و پیشرفته را نیاز ندارند.

کارگاه لغات آیلتس

کارگاه های لغات آیلتس، جهت معرفی مهم ترین منابع لغات آزمون آیلتس همراه با مثال های کاربردی برای استفاده از این لغات در مهارت های مختلف آیلتس برگزار می شوند. در این کارگاه ها، مهم ترین منابع مورد استفاده طراحان آزمون آیلتس به شرکت کنندگان معرفی شده و نحوه و محل استفاده از حالت های مختلف این لغات با مثال هایی از آزمون های آیلتس ادوار گذشته، ارائه خواهد شد. با توجه به دایره و وسعت لغات آیلتس، داوطلبان شرکت در این کارگاه ها، بدون نیاز به سطح بندی، می توانند نسبت به ثبت نام در این کارگاهها اقدام نمایند.


کارگاه های تخصصی آزمون های زبان

کارگاه های تخصصی، دو تفاوت مهم با کارگاه های عمومی دارند. اولین تفاوت، با توجه به تخصصی شدن مهارت های آزمون (آیلتس، تافل یا GRE) و تفاوت محتوا و نجوه آموزش برای سطوح مختلف داوطلبان، متقاضیان شرکت در کارگاه های تخصصی، می بایست قبل از ثبت نام در این کارگاه ها، نسبت به شرکت در آزمون سطح بندی اقدام نمایند. با توجه به تفاوت محتوای آموزشی کارگاه ها برای سطوح مختلف، بهتر است داوطلبان شرکت کننده در هر کارگاه، در یک سطح زبانی در مهارت مورد نظر باشند. بنابراین، قبل از ثبت نام، در آزمون تعیین سطح مورد تایید مدرس کارگاه ها شرکت خواهند نمود. 

دومین تفاوت کارگاه های تخصصی، ظرفیت این کارگاه ها می باشد. با توجه به لزوم تمرین و تعامل مدرس با شرکت کنندگان در کارگاه های تخصصی، این کارگاه ها به صورت نیمه خصوصی برگزار می شوند. بنابراین، امکان پرسش و پاسخ و تمرین هر شرکت کننده با مدرس کارگاه میسر خواهد بود. هدف از محدودیت ظرفیت ایجاد شده برای کارگاه های تخصصی، بالا بردن کیفیت تدریس و راندمان شرکت کنندگان از حضور در این کارگاه ها می باشد. 

بنابراین، شرکت کنندگان در کارگاه های تخصصی، قبل از ثبت نام، ملزم به شرکت در آزمون تعیین سطح و ارائه نمره کسب شده از این آزمون به زونکن می باشند تا حداکثر بهره وری از کارگاه برای تمام شرکت کنندگان میسر باشد. در ادامه به معرفی کارگاه های تخصصی آیلتس می پردازیم.

کارگاه تخصصی اسپیکینگ آیلتس (Ielts Speaking)

کارگاه های تخصصی اسپیکینگ آیلتس به صورت نیمه خصوصی، همراه با تعامل مدرس با شرکت کنندگان به صورت فردی برگزار می شوند. در این کارگاه ها، به تمرین مهارت Speaking آیلتس با تمام شرکت کنندگان با شبیه سازی شرایط آزمون اصلی Speaking آیلتس پرداخته می شود. در حین آموزش و تمرین، مدرس کارگاه، تمام نکات مهم و موثر در نمره اسپیکینگ شرکت کنندگان را آموزش خواهد داد. 

کارگاه تخصصی ریدینگ آیلتس (Ielts Reading)

کارگاه های تخصصی ریدینگ آیلتس نیز، به صورت نیمه خصوصی، همراه با تمرین مدرس به صورت فردی با شرکت کنندگان برگزار می شود. در کارگاه های Reading آیلتس، مهم ترین نکاتی که شرکت کنندگان در آزمون آیلتس در بخش مهارت ریدینگ میبایست برای پاسخ گویی به سوالات در کمترین زمان ممکن نیاز دارند، ارائه می شود. توجه داشته باشید سرفصل ها و جریئات کارگاه های ریدینگ آیلتس، در صفحه ثبت نام ارائه می شود. 

کارگاه تخصصی رایتینگ آیلتس (Ielts Writing)

کارگاه های تخصصی رایتینگ آیلتس نیز مشابه دیگر کارگاه های تخصصی، به صورت نیمه خصوصی برگزار شده و داوطلبان ثبل از ثبت نام در این کارگاه ها نیاز به سطح بندی می باشند. در کارگاه های رایتینگ آیلتس، علاوه بر آموزش صفر تا صد نکات و دستور العمل های مورد نیاز، تمرین های نوشته شده توسط شرکت کنندگان توسط مدرس تصحیح و اصلاح می شود. 

کارگاه های تخصصی لیسنینگ آیلتس (Ielts Listening)

کارگاه های لیسنینگ آیلتس با ظرفیت محدود و به صورت سطح بندی در سطوح متوسط و پیشرفته ارائه می شوند. در این کارگاه ها، مهم ترین نکاتی که شرکت کنندگان در آزمون آیلتس در حین گوش دادن فایل های صوتی در آزمون می بایست رعایت و نت برداری کنند، توسط مدرس ارگاه آموزش داده شده و با تمرین مکرر و تعمال فرد به فرد، بازدهی شرکت کنندگان در مهارت Listening آیلتس را افزایش خواهند داد.

 

شماره کارگاه عنوان کارگاه آزمون نوع کارگاه موسسه همکار هزینه ثبت نام (تومان) تاریخ برگزاری مدت وبینار وضعیت
شماره کارگاه عنوان کارگاه آزمون نوع کارگاه موسسه همکار هزینه ثبت نام (تومان) تاریخ برگزاری مدت وبینار وضعیت

 

در نظر داشته باشید، زونکن، صرفا در هماهنگی، اطلاع رسانی و پشتیبانی خدمات آنلاین این کارگاه ها همکاری داشته و انتخاب مدرسین توسط موسسه ایزی اپلای صورت می گیرد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 

زونکن، بانک جامع اطلاعات آموزشی
تماس: 28428893-021
اینستاگرام: Zounkan.Apply | EZapply | Niusha.Ielts
تلگرام: ZounkanApply | EZapply

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.