موسسه اسکورایز

نام شعبه : سعادت آباد

استان : تهران

شهر : تهران

محله : سعادت آباد

آدرس : شعبه 1: تهران سعادت‌آباد، خيابان بخشايش، چهار راه سرو، ضلع جنوب شرقي چهارراه، ساختمان آرمن (نبش رستوران شاوور) طبقه‌ 2، مجموعه اسکورايز

تلفن : 02128426875

آدرس وب سايت : scorize.com

آدرس اينستاگرام : scorizei

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

کشورهای همکار یا کشورهای هدف موسسه : انگلستانآمریکاکانادااسترالیا

زمینه های فعالیت موسسه : اعزام دانشجومهاجرتاخذ پذیرش تحصیلیاپلایاپلای کاریاخذ و دریافت ویزابرگزاری دوره های زبانمشاوره تلفنیمکاتبه با اساتیداقدامات مربوط به درخواست پناهندگی

توضیحات تکمیلی درباره موسسه :

موسسه اسکورایز یکی از بهترین و معروف ترین موسسه های اعزام دانشجو و مهاجرت محله سعادت آباد در شهر تهران است.

از روزی که وارد دانشگاه صنعتی شریف شدیم، مدام با سوالاتی روبرو می‌شدیم که پاسخی برای آنها نداشتیم و پیدا کردن جواب سؤالاتمان وقت و انرژی زیادی از ما می‌گرفت. چطور مقاله بنویسم؟ چطور زبان یاد بگیرم؟ چطور اپلای کنم؟ و ... صدها سؤال دیگر که ذهن هر دانشجویی را به خود مشغول می‌کند.

امروز که آن دوران را پشت سر گذاشته‌ایم، تصمیم گرفتیم مشکلاتی که با آنها درگیر بودیم را تا حدی حل کنیم و با کمک بهترین‌ها و از گوشه و کنار دنیا، برای سؤالات شما جواب پیدا کنیم. و به این ترتیب اسکورایز متولد شد و خودش را اینگونه تعریف کرد:

اسکورایز، جواب است!

هم اکنون اسکورایز تبدیل به شرکت هدف‌سازان بین‌الملل الوند شده است. و در راستای آموزش به دانشجویان داخل ایران و خارج از کشور فعالیت دارد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.