موسسه رسولی

نام شعبه : سقز

استان : کردستان

شهر : سقز

محله : کریم آباد

آدرس : خیابان دارلصفا کوچه روبروی مسجد دارالصفا کوچه پاکباز ۲ نبش کوچه پایدار

تلفن : 08736232328

آدرس وب سايت :

آدرس اينستاگرام : Rasoulienglishschool

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان انگلیسی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهخصوصیدو روز در هفته

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی IELTS دوره تخصصی CPE دوره تخصصی FCE دوره تخصصی TTC دوره تخصصی Speaking دوره تخصصی Writing دوره تخصصی Movie دوره تخصصی Listening دوره تخصصی Vocabulary دوره تخصصی Discussion

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه رسولی یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله کریم آباد در شهر سقز است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان رسولی برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان رسولی از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

 آموزشگاه رسولی با تکیه بر نیروهای کار آمد، متعهد و به روز در زمینه آموزش زبان در شهرستان سقز تلاش دارد در کنار دیگر آموزشگاهها بهترین شرایط را برای زبان آموزان فراهم آورد. وبا بهره گیری از امکانات روز مسیر اموزش را برای همه در تمام مقاطع فراهم کرده است. بزرگترین نقطه قوت ما نیروهای مجرب با دانش و همچنین جامعه آماری ست که در این مرکز آموزش دیده اند. شعار ما این است."ما یک خانواده ایم و برای داشتن جامعه ای پویا و سالم تلاش می کنیم". 

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: