اپلای به اتریش

اپلای به دانشگاه های اتریش

کشور اتریش واقع در اروپای مرکزی از سرسبز ترین و زیبا ترین کشورهای دنیاست. شهر وین پایتخت اتریش است. جمعیت اتریش بیش از 8 میلیون است و زبان رسمی آن آلمانی است. شرایط اقتصادی مناسب و نیاز کشور به نیروی کار ماهر بین المللی باعث شده کشور اتریش برای زندگی بسیار مطلوب باشد. سیستم آموزشی پیشرفته و رایگان نیز کشور اتریش را برای تحصیل تبدیل به بهترین انتخاب ها کرده است. نکته جالب توجه در باره کشور اتریش، پاسپورت آن است که در رنکینگ بین المللی پاسپورت ها در رده سوم قرار دارد.

فرهنگ مردم کشور اتریش

کشور اتریش دارای قومیت های مختلفی نظیر آلمانی، اسلوونی، ترک زبان و بوسنی و... است. فرهنگ و آداب و رسوم مردم کشور اتریش با توجه به قومیت شان متفاوت است. در کل مردم اتریش به محافظه کار بودن معروفند. کشور اتریش سرشار از جاذبه های و بناهای تاریخی با معماری های بسیار زیباست.

آب و هوای کشور اتریش

اتریش دارای آب و هوای معتدل قاره است و طبیعتی کوهستانی دارد. رشته کوه معروف آلپ بخش زیادی از اتریش را در برگرفته است. کشور اتریش همانند ایران یک کشور چهارفصل است و با زندگی در هر یک از شهر های آن آب و هوای متفاوتی را تجربه خواهید کرد.

زندگی در کشور اتریش

کشور اتریش برای زندگی، به خصوص در پایتخت آن یعنی شهر وین که عنوان بهترین شهر جهان را دارد، آرزوی بسیاری از افراد است. شهر وین اتریش با در نظر گرفتن معیار هایی چون: شرایط اقتصادی، شرایط اجتماعی سیاسی، مسائل پزشکی و سلامت،  مسکن، حمل و نقل، آموزش و ... عنوان بهترین شهر جهان را کسب کرده. به همین دلیل، زندگی در وین اتریش با سایر شهرهای کشور اتریش بسیار متفاوت است. همچنین، هزینه زندگی در اتریش نسبت به سایر کشور های اروپایی پایین تر است.

دانشگاه های کشور اتریش

در جدول زیر، لیست کاملی از دانشگاه های اتریش در رشته های فنی مهندسی، پزشکی، هنر، انسانی و علوم پایه آورده شده است. علاقمندان به اپلای به اتریش و اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی از دانشگاه های معتبر اتریش، میتوانند در جدول زیر به نکات مهمی شامل رتبه یا رنکینگ دانشگاه در جهان، شهری که دانشگاه در آن واقع شده، رشته های تدریسی دانشگاه و زبان تدریسی هر دانشگاه دست یابند. همچنین، داوطلبان پذیرش تحصیلی از دانشگاه های اتریش، می توانند محل قرارگیری دانشگاه ها را روی نقشه قرار داده شده بالای صفحه مشاهده نمایند.

 

نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها
نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.