اپلای به اسپانیا

دانشگاه های برتر اسپانیا

کشور اسپانیا واقع در جنوب غربی اروپا، عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن است. شهر مادرید پایتخت اسپانیا و یورو واحد پول این کشور است. اکثریت جمعیت اسپانیا مسیحی کاتولیک هستند و درصدی از جمعیت را هم مسلمانان و یهودیان تشکیل یم دهند. زبان رسمی و رایج در اسپانیا، اسپانیایی است؛ که در کشور های دیگر مانند مکزیک، آرژانتین، شیلی، اوروگوئه و ... نیز صحبت می شود. اسپانیا کشوری بسیار زیبا و با تاریخچه ای قوی است. رشد اقتصادی در اسپانیا در مسیر بسیار مطلوبی قرار دارد. علاوه بر این دانشگاه های برتر اسپانیا از دیگر نقاط قوت اسپانیاست. تحصیل در دانشگاه های اسپانیا مزایا بسیاری دارید که در ادامه به چند مورد آن اشاره شده است: هزینه پاییین زندگی رد اسپانیا و همچنین پایین بودن هزینه تحصیل در دانشگاه های اسپانیا، امکان صدور ویزای همراه برای متاهلین، سیستم آموزش عالی دانشگاه های اسپانیا، فرصت یادگیری زبان اسپانیایی، آب و هوای عالی اسپانیا و مردمان خونگرم و پذیرای مهاجران و دانشجویان بین المللی. در ادامه به صورت کلی به شرایط آب و هوایی و فرهنگی و اجتماعی اسپانیا پرداخته شده است. 

فرهنگ مردم کشور اسپانیا

اسپانیا سنت و مدرنیته را در کنار هم دارد. این کشور با فرهنگ و پیشینه غنی از توریستی ترین کشور های دنیاست. اسپانیایی ها مردمانی مهربان، خونگرم و پر شور هستند. نژاد پرستی در بین اسپانیایی ها بسیار کم رنگ است و همواره با آغوش بزا پذیریای مهاجران و دانشجویان بین المللی دانشگاه های اسپانیا بوده اند. موسیقی به ویژه سبک فلامنکو از ویژگی هایتعریف کننده اسپانیایی هاست.

زندگی در کشور اسپانیا

اسپانیا بعد از بحران اقتصادی در صدد بهبود نرخ بیکاری و رشد اقتصادی خود خوب عمل کرده است. سطح رفاه زندگی شهروندان اسپانیا مطلوب است و درمان و بهداشت در جایگاه قابل قبولی قرار دارد. با وچود این که در اسپانیا دزد ها و جیب بر های جیب مهاجران فراوانند؛ اسپانیا کشوری قانونمند است. اگر به دنبال شغل در اسپانیا هستید باید بدانید که آشپزی، کار های هنری، تولید انرژی های تجدید پذیر و کارهای مربوط به گردشگری در این کشور درآمد بالایی دارد.

آب و هوای کشور اسپانیا

به طور کلی کشور اسپانیا دارای آب و هوای مطلوبی است. نواحی جنوب شرقی اسپانیا در تابستان ها گرم و در زمستان ها دارای آب و هوای معتدل مدیترانه ای است. بخش های مرکزی اسپانیا با تابستان های گرم و زمستان های سرد و خشک همراه است. نواحی ساحلی و شمال غربی اسپانیا نیز از آب و هوای معدلی در هر فصل سال برخوردار است.

دانشگاه های کشور اسپانیا

در جدول زیر، لیست دانشگاه های اسپانیا در رشته های فنی مهندسی، پزشکی، هنر، علوم انسانی و علوم پایه آورده شده است. علاقمندان به اپلای به اسپانیا و اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی از دانشگاه های برتر اسپانیا، میتوانند در جدول زیر به نکات مهمی شامل رتبه یا رنکینگ دانشگاه در جهان، شهری که دانشگاه در آن واقع شده، رشته های تدریسی دانشگاه و زبان تدریسی هر دانشگاه دست یابند. همچنین، داوطلبان پذیرش تحصیلی از دانشگاه های اسپانیا، می توانند محل قرارگیری دانشگاه ها را روی نقشه قرار داده شده بالای صفحه مشاهده نمایند.

 

نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها
نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: