اپلای به دانمارک

اپلای به دانشگاه های دانمارک

کشور دانمارک از کشور های حوزه اسکاندیناوی و عضو اتحادیه اروپاست. پایتخت دانمارک شهر کپنهاگ با بیش از یک میلیون جمعیت است.  کشور دانمارک یک کشور توسعه یافته است و سطح زندگی و رفاه اجتماعی بالایی دارد. سیستم آموزشی کشور دانمارک از برترین سیستم های اموزشی است؛ بنابراین بسیاری از دانشجویان بین المللی متقاضی اپلای به دانمارک و تحصیل در دانشگاه های این کشور شاد و با کیفیت های بالا هستند. از نکات بسیار مهم کشور دانمارک برای متقاضیان اخذ پذیرش تحصیل از دانشگاه های دانمارکی، وجود انواع بورسیه های دولتی برای دانشجویان عضو اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا است. در ادامه به صورت کلی به شرایط فرهنگی و اجتماعی کشور دانمارک پرداخته شده است.

فرهنگ مردم کشور دانمارک

مردم کشور دانمارک بسیار وقت شناس هستند. زندگی سالم و محیط پاکیزه از مهم ترین دغدغه های دانمارکی هاست. به هیمن دلیلی است که سال هاست دانمارک بر استفاده از انرژی های تجدید پذیر وقت و هزینه صرف کرده است. مردم دانمارک رک، اهل گردش و فعالیت اند.

زندگی در کشور دانمارک

همانطور که گفته شد کیفیت زندگی و سطح رفاه در دانمارک بسیار بالاست. مردم دانمارک سال های زیادی به عنوان شادترین مردم جهان شناخته شده اند؛ که یان موضوع نشان دهنده سطح رضایت بالای شهروندان دانمارکی است. دانمارک در ارائه خدمات بهداشت و درمان، خدمات آموزشی، مبارزه با فساد اداری، میزان کارآفرینی و فرصت شغلی و امنیت رتبه های بسیار خوبی در دنیا کسب کرده است. هزینه زندگی در دانمارک به نسبت سایر کشور های اروپایی بالاست، اما اگر مانند مردم محلی رفتار کنید به عنوان مثال از دوچرخه استفاده کنید، از پس هزینه های زندگی در دانمارک برخواهید آمد.

آب و هوای کشور دانمارک

به طور کلی دانمارک کشوری مرطوب و خنک و دارای آب و  هوای معتدل است. در کشور دانمارک بهار را کمی دیر تر و و خنک، تابستان را مطبوع و در جولای و آگوست گرم، پاییز را بارانی با وزش باد و زمستان را سرد، تجربه خواهید کرد.

دانشگاه های کشور دانمارک

در جدول زیر، لیست کاملی از دانشگاه های دانمارک در رشته های فنی مهندسی، پزشکی، هنر، علوم انسانی و علوم آورده شده است. علاقمندان به اپلای دانشگاه های دانمارک و اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی از دانشگاه های معتبر دانمارک، میتوانند در جدول زیر به نکات مهمی شامل رتبه یا رنکینگ دانشگاه در جهان، شهری که دانشگاه در آن واقع شده، زمان ثبت نام، رشته های تدریسی دانشگاه و زبان تدریسی هر دانشگاه دست یابند. همچنین، داوطلبان پذیرش تحصیلی از دانشگاه های دانمارک ، می توانند محل قرارگیری دانشگاه ها را روی نقشه قرار داده شده بالای صفحه مشاهده نمایند.

 

نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها
نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: