اپلای به سوییس

اپلای به دانشگاه های سوییس

 

سوییس کشوری در اروپای غربی ست و شهر برن پایتخت آن است. جمعیت کشور سوییس حدود 8.5 میلیون نفر است و زبان های رسمی در کشور سوییس، زبان آلمانی، زبان ایتالیایی و زبان فراسنوی است. سوییس کشوری با رفاه بالاست و به همین جهت مقصد بسیاری از مهاجران است. همچنین تحصیل در سوییس مزایایی دارد که علاقه دانشجویان به اپلای دانشگاه های سوییس را دوچندان کرده است. از مزایای تحصیل در سوییس دانشگاه های با کیفیت، ثبات اقتصادی بالا، امکان کار پاره وقت در حین تحصیل و عضویت در پیمان شنگن است.

زندگی در سوییس

سویس کشوری با سطح رفاه اجتماعی بلاست و سیستم اقتصادی بسیار با ثباتی دارد. هزینه ها و مخارج زندگی رد سوییس نسبت به سایر کشور های اروپایی بالاست، اما به همان نسبت درآمد حاصل از مشاغل مختلف هم بالاست و بنابراین جوابگوی هزینه ها خواهد بود.

آب و هوای سوییس

برخلاف تصوری که اکثر افراد از آب و هوای سوییس دارند، کشور سوییس دارای آب و هوای بسیار معتدلی است. به طوری که در زمستان به ندرت به صفر درجه می رسد و در تابستان تا 30 درجه هم افزایش پیدا می کند. تغییرات آب و هوایی در کشور سوییس فراوان دیده می شود.

فرهنگ و آداب و رسوم در سوییس

از زمان های بسیار دور کشور سوییس تحت تاثیر فرهنگی کشور های همسایه بوده است. مردم سوییس به آداب و معاشرت های اجتماعی و کانون خانواده بسیار پایبند هستند. شاید به همین دلیل است که سوییس کشوری امن است و رفاه اجتماعی بسیار بالایی دارد.

دانشگاه های کشور سوییس

در جدول زیر، لیست دانشگاه های سوییس در رشته های فنی مهندسی، پزشکی، هنر، انسانی و علوم پایه آورده شده است. علاقمندان به اپلای به سوییس و اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی از دانشگاه های برتر سوییس، میتوانند در جدول زیر به نکات مهمی شامل رتبه یا رنکینگ دانشگاه در جهان، شهری که دانشگاه در آن واقع شده، رشته های تدریسی دانشگاه و زبان تدریسی هر دانشگاه دست یابند. همچنین، داوطلبان پذیرش تحصیلی از دانشگاه های سوییس، می توانند محل قرارگیری دانشگاه ها را روی نقشه قرار داده شده بالای صفحه مشاهده نمایند.

 

نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها
نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: