زمانبندی برگزاری آزمون TOEFL

زمانبندی برگزاری آزمون تافل در ایران

علاقمندان به شرکت در آزمون تافل در سال 2021-2022، با استفاده از جدول زمانبندی برگزاری تافل 2021-2022 ایران در شهر های مختلف، می توانند زمان مناسب برای شرکت در این آزمون زبان بین المللی را مد نظر قرار دهند. تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون تافل و دریافت مدرک تافل جهت اخذ پذیرش تحصیلی و ادامه تحصیل در دانشگاه های آمریکا و اروپا، اقدام به جمع آوری و به روز رسانی زمان برگزاری آزمون TOEFL iBT سال 1400 در ایران نموده است. زمان برگزاری تافل 2021-2022 در شهر های مختلف ایران در قالب گزارش تهیه شده برای جدول زمانبندی برگزاری آزمون تافل سال 1400 شهر های مختلف ایران در ادامه آمده است. 

 
نام مرکز شهر محل برگزاری تاریخ میلادی تاریخ شمسی لینک خرید ووچر
نام مرکز شهر محل برگزاری تاریخ میلادی تاریخ شمسی لینک خرید ووچر

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون TOEFL می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون TOEFL | مراکز برگزاری آزمونTOEFL  | هزینه آزمون TOEFL | زمانبندی برگزاری آزمون TOEFL | اعتبار مدرک آزمونTOEFL  | منابع آزمون TOEFL

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: