سازهای زهی و مضرابی

ساز های زهی و مضرابی

تیم زونکن در راستای خدمت به نوازندگان و هنرمندان کشور جهت انتخاب ساز با مناسب ترین قیمت ممکن، اقدام به گردآوری قیمت آلات موسیقیایی مختلف از آنلاین شاپ های معتبر کشور کرده است. در این بخش قیمت انواع سازهای زهی ومضرابی موجود در فروشگاه های اینترنتی شهر موسیقی، دودوک، ساز بازار، تهران ملودی و دیجیکالا را بررسی کرده است. لازم به ذکر است قیمت ها به صورت هفتگی به روز رسانی می شود.

ساز های زهی زهی مضرابی آن دسته از آلات موسیقی اند که زه، سیم و یا تار بخش اصلی ساز است. از نظر ساخت سازهای زهی مضرابی به دو دسته تقسیم می شوند: دسته اول، ساز هایی هستند که از دو بخش کاسه و دسته تشکیل شده اند و تولید صدا از راه زخمه زدن و یا مضراب زدن انجام می شود. ساز تار، ساز سه تار، ساز دوتار و ساز عود از این دسته از سازهای زهی مضرابی هستند. دسته دیگر از سازهای زهی مضرابی ساختمانی متفاوت دارند و دارای بدنه های مثلثی و یا زوزنقه ای هستند؛ مانند ساز سنتور، ساز قانون و چنگ.

 معروف ترین ساز های زهی مضرابی غرب انواع گیتار شامل گیتار الکترونیک و گیتار آکوستیک است. نوازندگان گیتار و هنرجویانی که قصد خرید گیتار را دارند، برای کسب اطلاع از آخرین قیمت های بازار می توانند به صفحه قیمت انواع گیتار مراجعه نمایند.

همچنین معروف ترین ساز زهی ومضرابی ایرانی و شرقی ساز تار، ساز سه تار و ساز سنتور است. زونکن لیستی از آخرین قیمت های ساز های زهی مضرابی را جمع آوری کرده و در اختیار هنرجویان و علاقه مندان قرار داده است. نوازندگان انواع سازهای ایرانی و هنرجویانی که به دنبال سازهای زهی مضرابی با قیمت مناسب هستند،  برای کسب اطلاع از آخرین قیمت های سازهای موسیقی زهی مضرابی در بازار باتوجه به علاقه خود می توانند به صفحات قیمت ساز تار، قیمت ساز سه تار، قیمت ساز سنتور، قیمت ساز دوتار، قیمت ساز باغلاما، قیمت ساز تنبور، قیمت ساز رباب، قیمت ساز عود، قیمت ساز قانون و قیمت ساز قیچک مراجعه نمایند.

همچنین نوازندگان و اساتید موسیقی برای کسب اطلاع از جدید ترین قیمت های انواع ساز های آرشه ای، ساز های کوبه ای، ساز های بادی، ساز های کلاویه ای و سایر سازهای محبوب، می توانند به زونکن بانک جامع اطلاعات آموزشگاهی کشور مراجعه کنند.

 

در شبکه های اجتماعی حامی ما باشید

  

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.