ساز های بادی

ساز های بادی

 

تیم زونکن در راستای خدمت به نوازندگان و هنرمندان کشور جهت انتخاب ساز با مناسب ترین قیمت ممکن، اقدام به گردآوری قیمت آلات موسیقیایی مختلف از آنلاین شاپ های معتبر کشور کرده است. در این بخش قیمت انواع سازهای بادی موجود در فروشگاه های اینترنتی شهر موسیقی، دودوک، ساز بازار، تهران ملودی و دیجیکالا را بررسی کرده است. لازم به ذکر است قیمت ها به صورت هفتگی به روز رسانی می شود.

ساز های بادی از قدیمی ترین آلات موسیقی بشر هستند. زمانی که انسان متوجه شد با دمیدن درون مخروط، برگ و شاخ حیوانات می تواند صداهایی تولید کند، ساز های بادی اولیه ساخته شد. ساز های بادی به دو دسته کلی: ساز های بادی چوبی و ساز های بادی برنجی تقسیم می شوند. ساز فلوت ریکوردر، فلوت، ابوا از سازهای بادی چوبی و ساز های ترومپت، ساکسفون، هورن، ترومبون از ساز های بادی برنجی هستند که جزو ساز های ارکستر نیز به شمار می روند.

با توجه به علاقه زیاد افراد به موسیقی و به ویژه نواختن انواع ساز های بادی، زونکن لیستی از آخرین قیمت ساز های بادی را جمع آوری کرده و در اختیار هنرجویان و علاقه مندان قرار داده است. نوازندگان انواع سازهای ایرانی و هنرجویانی که به دنبال سازهای بادی با قیمت مناسب هستند،  برای کسب اطلاع از آخرین قیمت های سازهای بادیدر بازار با توجه به علاقه خود می توانند به صفحات قیمت بالابان، قیمت ترومبون، قیمت ترومپت، قیمت دودوک، قیمت سازدهنی، قیمت ساکسفون، قیمت سرنا، قیمت انواع فلوت، قیمت کلارینت و قیمت نی مراجعه نمایند.

همچنین نوازندگان و اساتید موسیقی برای کسب اطلاع از جدید ترین قیمت های انواع ساز های آرشه ای، ساز های زهی و مضرابی، ساز های کوبه ای، ساز های کلاویه ای و سایر سازهای محبوب، می توانند به زونکن بانک جامع اطلاعات آموزشگاهی کشور مراجعه کنند.

 

در شبکه های اجتماعی حامی ما باشید

   

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: