ساز های کلاویه ای

ساز های کلاویه ای

 

تیم زونکن در راستای خدمت به نوازندگان و هنرمندان کشور جهت انتخاب ساز با مناسب ترین قیمت ممکن، اقدام به گردآوری قیمت آلات موسیقیایی مختلف از آنلاین شاپ های معتبر کشور کرده است. در این بخش قیمت انواع سازهای کلاویه ای موجود در فروشگاه های اینترنتی شهر موسیقی، دودوک، ساز بازار، تهران ملودی و دیجیکالا را بررسی کرده است. لازم به ذکر است قیمت ها به صورت هفتگی به روز رسانی می شود.

پیانو معروف ترین، مهم ترین و قوی ترین ساز از خانواده ساز های کلاویه ای است که در اکستر های بسیار پر کاربرد است. پیانو به ساز مادر نیز معروف است. علت این نام گذای نیز این است که پیانو وسعت صدای بیشتری دارد و نوازنده همزمان می تواند 10 نت را بنوازد. ساز های کلاویه ای هم به صورت تکنواز و هم گروهی نواخته می شوند.

با توجه به علاقه زیاد افراد به موسیقی و به ویژه نواختن انواع ساز های کلاویه ای مانند پیانو، زونکن لیستی از آخرین قیمت های ساز های کلاویه ای را جمع آوری کرده و در اختیار هنرجویان و علاقه مندان قرار داده است. نوازندگان انواع سازهای ایرانی و هنرجویانی که به دنبال سازهای کلاویه ای با قیمت مناسب هستند،  برای کسب اطلاع از آخرین قیمت های سازهای کلاویه ایدر بازار با توجه به علاقه خود می توانند به صفحات قیمت پیانو آکوستیک، قیمت پیانو دیجیتال و قیمت کیبورد یا ارگ مراجعه نمایند.

همچنین نوازندگان و اساتید موسیقی برای کسب اطلاع از جدید ترین قیمت های انواع ساز های آرشه ای، ساز های زهی و مضرابی، ساز های کوبه ای، ساز های بادی و سایر سازهای محبوب، می توانند به زونکن بانک جامع اطلاعات آموزشگاهی کشور مراجعه کنند.

 

در شبکه های اجتماعی حامی ما باشید

   

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: