سایر ساز ها

ساز ملودیکا
تیم زونکن در راستای خدمت به نوازندگان و هنرمندان کشور جهت انتخاب ساز با مناسب ترین قیمت ممکن، اقدام به گردآوری 
قیمت آلات موسیقیایی مختلف از آنلاین شاپ های معتبر کشور کرده است. در این بخش قیمت انواع سازهای کلاویه ای موجود در فروشگاه های اینترنتی شهر موسیقی، دودوک، ساز بازار، تهران ملودی و دیجیکالا را بررسی کرده است. لازم به ذکر است قیمت ها به صورت هفتگی به روز رسانی می شود.

با توجه به علاقه زیاد افراد به موسیقی و یادگیری انواع ساز های آرشه ای، ساز های زهی و مضرابی، ساز های کوبه ای، ساز های بادی، ساز های کلاویه ای، زونکن بانک جامع اطلاعات آموزشگاهی، اطلاعات جامع و کاملی از قیمت انواع آلات موسیقی در اختیار نوازندگان و هنرجویان و اساتید محترم قرار داده است.   

علاوه بر ساز های ذکر شده، علاقه مندان به خرید ساز های دیگری مانند ساز بلز، ساز شیکر، ساز متالوفون و ساز ملودیکا می توانند برای کسب اطلاع از قیمت این ساز ها در آنلاین شاپ های معتبر و مقایسه قیمتی به صفحات قیمت ساز بلز، قیمت ساز شیکر، قیمت ساز متالوفون و قیمت ساز ملودیکا مراجعه نمایند.

ساز بلز از ساز های اصلی در موسیقی کودک است. ساز شیکر نیز از دیگر ساز های ضروری و کاربردی در موسیقی کودک و کلاس های ارف است. متالوفون از دیگر ساز های ویژه اموزش موسیقی کودکان به ویژه ارکستر کودکان است. ساز ملودیکا نیز سازی با نوای خوش و سبک و قابل حمل است و طرفداران زیادی در بین کودکان و بزرگسالان دارد. 

 

در شبکه های اجتماعی حامی ما باشید