قاره آفریقا

دانشگاه های قاره آفریقا

قاره آفریقا دومین قاره پهناور دنیا از نظر مساحت و جمعیت سرشار از شگفتی ها و زیبایی های طبیعی و بکر است. علاوه بر جاذبه های گردشگری و طبیعی، دانشگاه های معتبری در کشور های قاره آفریقا وجود دارد که مورد تایید وزرات علوم ایران نیز هست. مزایای مختلف تحصیل در دانشگاه های برتر آفریقا باعث جذب دانشجویان بین المللی زیادی به کشور های این قاره پهناور با بیش از 1200 زبان در سراسر قاره، شده است. در این بخش به بررسی دانشگاه های با رتبه جهانی زیر 1000 در سال 2021 براساس نظام رتبه بندی QS، در قاره آفریقا پرداخته شده است. در ادامه تعداد برترین دانشگاه های کشور های آفریقا را به همراه رنکینگ جهانی آن ها در سال 2021 خواهید دید.

سه دانشگاه برتر در قاره آفریقا بر اساس نظام رتبه بندی QS در سال 2021، متعلق به University of Cape Town (دانشگاه  کیپ تاون) با رتبه جهانی 220، University of Witwatersrand (دانشگاه واترسرند) با رتبه جهانی 403 و The American University in Cairo (دانشگاه آمریکا در قاهره) با رتبه جهانی 411؛ است.

  

نام کشور تعداد دانشگاه با رتبه جهانی زیر 1000
نام کشور تعداد دانشگاه با رتبه جهانی زیر 1000

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: