قبولی در آزمون شهری و آزمون آیین نامه اصلی در بار اول

قبولی در آزمون شهری و آزمون آیین نامه اصلی در بار اول بیشتر

تاریخ درج :

موضوعاتی که اکنون بررسی خواهیم کرد عبارتند از نمونه سوالات آیین نامه و آزمون شهری. دانستن این مباحث برای داوطلبان اهمیت زیادی دارد چرا که هر دو آن ها در قبولی یا رد شدن تعیین کننده هستند.

اخذ پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

اخذ پذیرش از دانشگاه های ایتالیا بیشتر

تاریخ درج :

علاقمندان به اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ایتالیا و ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در کشور ایتالیا، جهت اطلاع از هزینه تحصیل در ایتالیا، شرایط زندگی، کار همراه با تحصیل و آزمون های زبان ایتالیایی مورد نیاز با ما همراه باشند.

نکات مهم درباره ساز نی

نکات مهم درباره ساز نی بیشتر

تاریخ درج :

علاقمندان به نوازندگی ساز نی، برای اطلاع از ساختمان و روش های نواختن ساز نی، همراه با نکات مهمی در مورد سن یادگیری ساز نی، میزان سختی نوازندگی ساز نی و آخرین قیمت انواع ساز نی در فروشگاه های اینرنتی با ما همراه باشند.

چگونه LMS می تواند درآمد آموزشگاه را افزایش دهد؟

چگونه LMS می تواند درآمد آموزشگاه را افزایش دهد؟ بیشتر

تاریخ درج :

سیستم مدیریت آموزش یا LMS نوعی نرم افزار است که برای کمک به افراد در ایجاد آموزشگاه مجازی بصورت آنلاین طراحی شده است.

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا بیشتر

تاریخ درج :

در سالیان اخیر کشور کانادا به یکی از محبوب ترین مقاصد دانشجویان برای ادامه تحصیل تبدیل شده است. در این مقاله از مجله زونکن، به دلایل محبوبیت این کشور خواهیم پرداخت؛ با ما همراه باشید.

تنبک نوازی

تنبک نوازی بیشتر

تاریخ درج :

سازهای کوبه ای همواره طرفداران پر و پا قرص خود را داشته اند. در سال های اخیر، ساز کوبه ای تمبک یا تنبک در بین سازهای کوبه ای ایرانی، بسیاری از علاقمندان ریتم را به خود جذب کرده است. اگر شما هم قصد یادگیری تمبک را دارید، با ما همراه باشید.

جبران معدل با GRE

جبران معدل با GRE بیشتر

تاریخ درج :

اگر با معدل پایین دوره کارشناسی در صدد اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا یا کانادا هستید، حتما بابت پذیرش یا عدم پذیرش خود نگرانید. آیا معیارهای دیگری وجود دارند تا در پروسه اپلای، معدل پایین دوره کارشناسی را پوشش دهند؟

یادگیری گیتار

یادگیری گیتار بیشتر

تاریخ درج :

گیتار یکی از محبوب ترین سازهای غربی است که می توان آهنگ های گوناگونی را در سبک های مختلف با آن نواخت. در این مقاله از مجله زونکن، نکات مهمی را برای کسانی که قصد یادگیری و آموزش گیتار را دارند، ارائه کرده ایم. با ما همراه باشید.

قطعات تعمیری موبایل

قطعات تعمیری موبایل بیشتر

تاریخ درج :

معرفی کامل قطعات تعمیری موبایل شامل تاچ و ال سی دی، درب شیشه‌ای پشت موبایل، باتری موبایل، دوربین موبایل، بازر زنگ موبایل، سوکت شارژ موبایل، دکمه پاور، ولوم و هوم موبایل و اسپیکر موبایل در رپورتاژ آگهی زونکن برای علاقمندان ارائه شده است.

وبمانی

وبمانی بیشتر

تاریخ درج :

یکی از تکنولوژی‌های پرداخت جهانی برای انجام تراکنش‌های مالی آنلاین وبمانی است. وبمانی برای تمامی خدمات اینترنتی و مردم در سراسر جهان این امکان را فراهم می‌کند که بتوانند پول پرداخت و یا دریافت کنند.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.