آزمون CELI

مدارک زبان ایتالیایی (CELI)، مدارک عمومی زبان هستند که مربوط به دانش آموزان مدارس بزرگسالان و نوجوانان می باشند. این مدارک، مهارت های چهارگانه زبانی، توانایی به کارگیری زبان ایتالیایی در محیط کار و محیط تحصیلی را گزارش می کنند. مدرک زبان ایتالیایی CELI دارای انواع مختلفی همچون مدرک چلی مربوط به مهاجران با عنوان (CELI immigrati) و یا مدرک چلی نوجوانان (CELI Adolescenti) تقسیم می شود. این تقسیم بندی مخصوصا بر اساس انواع مختلف متن و Task هایی که بر پایه ویژگی های شخصیتی و نیازهای هر کاربر انتخاب شده اند، ساخته می شوند و اجازه می دهد ساختار متدهای برگزیده شده در برگه های امتحانی تغییر نکنند. آزمون ها و مدارک زبان ایتالیایی چلی (CELI)، در چهارچوب مرجع مشترک اروپایی زبانها (CEFR)، متدهای تصدیق دانش زبانی (متدهای سنتی که در زمینه صدور گواهی هستند) و دشواری هایی مرتبط با مراحل آماده سازی آزمون وجه های مشترکی دارند.

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون CELI ایتالیایی می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون CELI | مراکز برگزاری آزمون CELI | منابع آزمون CELI | هزینه آزمون CELI  | زمانبندی برگزاری آزمون CELI | اعتبار مدرک آزمون CELI 

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: