منابع آزمون CELI


منابع آزمون CELI

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون CELI ایتالیایی (آزمون چلی) برای اخذ پذیرش از دانشگاه های ایتالیا و یا دریافت مدرک معتبر زبان ایتالیایی، اقدام به تهیه لیستی از منابع مورد استفاده طراحان آزمون CELI ایتالیایی در سراسر جهان نموده است. این کتب گزارش شده، منابع معتبری برای علاقمندان به شرکت در آزمون CELI زبان ایتالیایی می باشد تا با تنوع و نحوه طراحی سوالات آزمون CELI آشنا شده و با آمادگی قبلی در جلسه برگزاری آزمون CELI شرکت نمایند. شرکت کنندگان آزمون های ایتالیایی می توانند با خرید منابع آزمون چلی و دانلود منابع آزمون چلی ایتالیایی موجود در سایت زونکن، آمادگی بالایی در جهت کسب نمره بالا از مهارت های چهارگانه آزمون چلی ایتالیایی پیدا کنند. با توجه به هزینه بالای خرید کتاب های منابع آزمون های ایتالیایی و به خصوص آزمون چلی، تیم زونکن اقدام به فروش منابع چلی به صورت فروش PDF کتاب های منابع CELI و فروش فایل های صوتی آموزشی کتاب های اصلی منابع CELI و کتب تمارین و پاسخنامه نموده است. در ادامه مجموعه ای کامل از منابع معتبر آزمون CELI برای داوطلبان آزمون ایتالیایی CELI آورده شده است.

  

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون CELI ایتالیایی می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون CELI | مراکز برگزاری آزمون CELI منابع آزمون CELI هزینه آزمون CELI  | زمانبندی برگزاری آزمون CELI | اعتبار مدرک آزمون CELI 

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: