زمانبندی برگزاری آزمون CAE

زمانبندی برگزاری آزمون CAE

سطح پیشرفته زبان انگلیسی مطابق با مرجع مشترک اروپایی یعنی آزمون CAE طبق اعلام سایت رسمی دانشگاه کمبریج در سال 1400 (2022-2021 میلادی) مطابق با جدول زیر است. علاقمندان به اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور و یا داوطلبین کار در خارج از کشور می توانند نسبت به برنامه ریزی و آمادگی جهت شرکت در آزمون CAE سطح پیشرفته C1 از جدول زیر اقدام نمایند. در جدول زیر، زمان های آزمون CAE 2021-2022  برای داوطلبان مدرک انگلیسی دانشگاه کمبریج، مطابق زمانبندی برگزاری آزمون CAE 2021-2022 دانشگاه کمبریج درج شده است. علاقمندان به شرکت در آزمون CAE 2021-2022 به صورت کاغذی ویا کامپیوتری که در سال 1400 برگزاری خواهد شد، می توانند با فیلتر کردن هر ستون یا جستجو در جدول زمان های آزمون CAE 2021-2022، بهترین تاریخ برای شرکت در CAE 2021-2020 را انتخاب نمایند. 

 

نوع آزمون روز تاریخ میلادی تاریخ شمسی
نوع آزمون روز تاریخ میلادی تاریخ شمسی

  

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون CAE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون CAE | مراکز برگزاری آزمون CAE | هزینه آزمون CAE | زمانبندی برگزاری آزمون CAE | اعتبار مدرک آزمون CAE | منابع آزمون CAE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: