محتویات آزمون TestAS

محتویات آزمون TestAS

TestAS جزو آزمون های زبان آلمانی نیست. TestAS یک آزمون علمی است که برای تشخیص صلاحیت داوطلبان بین المللی که قصد تحصیل در آلمان را دارند، برگزار می شوند. این آزمون به دو زبان انگلیسی و آلمانی برگزار می شود و برای اخذ پذیرش از برخی دانشگاه ها، ارائه کارنامه این آزمون، لازم است. افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های آلمانی زبان دارند و یا حتی زبان آموزانی که در دوره های آمادگی  آزمون TestDaf شرکت کرده اند، می توانند شرکت کننده  TestAS باشند. در ضمن محدودیتی در  تعداد دفعات شرکت در  آزمون TestAS وجود ندارد.برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش پرسش های متداول مراجعه کنید.

ساختار آزمون TestAS

آزمون TestAS از 3 بخش تشکیل شده است: دروس پایه ، دروس اختصاصی و  دانش زبانی.

در بخش اول سوال ها درباره دروس پایه رشته موردنظر داوطلب و بخش دوم دربردارنده سوالات از دروس تخصصی رشته تحصیلی داوطلب است. سوالات این بخش مربوط به رشته های اقتصاد، مهندسی، علوم انسانی و جامعه شناسی، ریاضی، انفورماتیک وعلوم تجربی است. دانشجویان سایر رشته ها مانند پزشکی  نیاز نیست در  بخش دوم آزمون TestAS شرکت کنند.

بخش سوم که معلومات زبان آلمانی داوطلب را می سنجند به صورت آنلاین و اصطلاحا On-screen در محل موسسه زبان سفارت جمهوری فدرال آلمان در ایران برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر  و همچنین دریافت نمونه سوالات آزمون، می توانید به سایت TestAS.de مراجعه نمایید.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون TestAS می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون TestAS | مراکز برگزاری آزمون TestAS  منابع آزمون TestAS هزینه آزمون TestAS | زمانبندی برگزاری آزمون TestAS | اعتبار مدرک آزمون TestAS

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.