محتویات آزمون TOLIMO

محتویات آزمون TOLIMO

اگر تصمیم دارید که در آزمون tolimo ثبت نام کنید، باید بدانید محتوای آزمون تولیمو چیست. با ما همراه باشید.

در جلسه آزمون TOLIMO، به هر یک از شرکت کنندگان، دو دفترچه‌ سؤال داده می‌شود که یک دفترچه، تشریحی (دفترچه‌ شماره ۱) و دفترچه دیگر، چهار گزینه ای (دفترچه‌ شماره ۲) خواهد بود. داوطلبان باید پاسخ سؤال تشریحی را در همان دفترچه و پاسخ سؤالات چهار گزینه ای را در پاسخنامه مشخص نمایند. دفترچه شماره ۱، یک سؤال تشریحی نوشتاری (writing) است که داوطلب ۳۰ دقیقه فرصت دارد پاسخ را در همان دفترچه سؤال بنویسد. دفترچه شماره ۲ در آزمون تولیمو، حاوی ۱۴۰ سؤال چهار گزینه ای است که شامل ساختار و نوشتار زبانی (۴۰ سؤال و مدت پاسخگویی ۳۰ دقیقه)، خواندن و درک مطلب (۵۰ سؤال و مدت پاسخگویی ۵۵ دقیقه) و درک مطلب شفاهی با لهجه بریتیش یا امریکایی (۵۰ سؤال و مدت پاسخگویی ۳۵ دقیقه) است. لازم به ذکر است که نمره هر قسمت امتحان زبان tolimo در مقیاس معمول محاسبه و ده برابر میانگین این نمرات به عنوان نمره کل، منظور می‌شود.

 

بخش

تعداد سوالات

زمان (دقیقه)

شنیداری

50

35

ساختار و نوشتار زبانی

40

30

درک مطلب

50

55

کل

140

120

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون TOLIMO می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون TOLIMO | مراکز برگزاری آزمونTOLIMO  هزینه آزمون TOLIMO | زمانبندی برگزاری آزمون TOLIMO | اعتبار مدرک آزمونTOLIMO 

 

از حمایت شما در شبکه های اجتماعی و ارائه نظرات ارجمندتان از طریق راه های ارتباطی، پیشاپیش سپاسگزاریم. 

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: