منابع آزمون FCE

منابع آزمون FCE

کسب مدرک FCE نشان دهنده این است که فرد مورد نظر می‌تواند از مهارت نوشتاری و گفتاری زبان انگلیسی خود در کاربرد روزانه استفاده مناسبی داشته باشد. تعداد قابل توجهی از مراکز و موسسات تحصیلی در جهان این مدرک دانشگاه کمبریج را به رسمیت می‌شناسند و جهت ادامه تحصیل در آنها به مدرک  FCE نیاز خواهید داشت مانند موسسه باکس هیل (Box Hill) در استرالیا، دانشگاه Thompson Rivers در کانادا، دانشگاه Freie Universität در برلین آلمان، دانشگاه شهر هنگ کنگ چین، دانشگاه آمستردام هلند، موسسه هنری Illinois در شیکاگوی آمریکا و بسیاری از شرکت های بیزینسی و صنعتی در جهان، مدرک FCE را به عنوان یکی از مواد اصلی در جذب کارمندان جدید به رسمیت می شناسند و یا از آن در برنامه های آماده سازی کارمندان خود بهره می گیرند. علاقمندان جهت مشاهده لیست کاملی از موسسات و شرکت هایی که مدرک زبان آزمون FCE را قبول دارند، می توانند به صفحه مربوط به دانشگاه کمبریج انگلستان مراجعه نمایند و با استفاده از موتور جستجوی تعبیه شده در این صفحه، موسسات و شرکت های شهر ها و کشور های هدف خود را بررسی نمایند.

در ادامه، لیستی از منابع آزمون FCE برای علاقمندان به شرکت در آزمون FCE و دریافت مدرک FCE قرار داده شده است. علاقمندان به دانلود منابع آزمون FCE می توانند با کلیک بر روی نام هر یک از منابع، نسبت به دانلود منبع مورد نظر در قالب PDF به همراه فایل های صوتی کتاب، جهت آمادگی برای شرکت در آزمون FCE اقدام نمایند. با توجه به هزینه های بالای خرید کتاب در بازار و همچنین زیاد بودن تعداد منابع، بسیاری از زبان آموزان  به دانلود منابع اف سی ای و به طور کلی دانلود کتاب تمایل بیشتری دارند. دانلود پی دی اف و حتی دانلود فایل های صوتی این امکان را برای شما فراهم می کند تا هر آنچه برای یادگیری نیاز دارید بر روی گوشی همراه یا تبلت خود در هر زمان در دسترس داشته باشید. از این رو، تیم زونکن برای کاربران سایت اقدام به معرفی معتبرترین کتب آموزشی که به عنوان منابع آزمون FCE مورد استفاده طراحان آزمون FCE می باشد، نموده است. 

 

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون FCE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون FCE | مراکز برگزاری آزمون FCE هزینه آزمون FCE | زمانبندی برگزاری آزمون FCE | منابع آزمون FCE | اعتبار مدرک آزمون FCE

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.