منابع آزمون OSD

منابع آزمون OSD

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون OSD آلمانی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان و یا دریافت مدرک معتبر زبان آلمانی، اقدام به تهیه لیستی از منابع مورد استفاده طراحان آزمون OSD آلمانی در سراسر جهان نموده است. این کتب گزارش شده، منابع معتبری برای علاقمندان به شرکت در آزمون OSD زبان آلمانی می باشد تا با تنوع و نحوه طراحی سوالات آزمون OSD آشنا شده و با آمادگی قبلی در جلسه برگزاری آزمون OSD شرکت نمایند. شرکت کنندگان آزمون های آلمانی می توانند با خرید منابع آزمون OSD و دانلود منابع OSD موجود در سایت زونکن، آمادگی بالایی در جهت کسب نمره بالا از مهارت های چهارگانه آزمون OSD آلمانی پیدا کنند. با توجه به هزینه بالای خرید کتاب های منابع آزمون های آلمانی و به خصوص آزمون OSD، تیم زونکن اقدام به فروش منابع OSD به صورت فروش PDF کتاب های منابع OSD و فروش فایل های صوتی آموزشی کتاب های اصلی منابع OSD و کتب تمارین و پاسخنامه نموده است. در ادامه مجموعه ای کامل از منابع معتبر آزمون OSD برای داوطلبان آزمون آلمانی OSD آورده شده است.

 

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون OSD می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون OSD | مراکز برگزاری آزمونOSD  منابع آزمون OSD | هزینه آزمون OSD | زمانبندی برگزاری آزمون OSD | اعتبار مدرک آزمون OSD

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: