اعتبار مدرک آزمون KET

اعتبار مدرک آزمون KET

آزمون KET  چیست؟ آزمون  KETمیزان توانایی زبان آموزان را در بکارگیری انگلیسی روزمره در سطح کمتر از متوسط می آزماید. آزمون زبان KET دانشگاه کمبریج، معیار پذیرفته شده ای برای سنجش قابلیت های پایه ای زبان عمومی است. دریافت نمره قبولی در امتحان  KET، به این معناست که شرکت کننده در آزمون KET می تواند در موقعیت های آشنا و روزمره از قبیل محیط کار و تحصیل خود، خرید، درک مفهوم کلی بروشورهای مسافرتی و غیره از زبان انگلیسی استفاده نماید. همچنین دانشجویان در این سطح می توانند نامه ها و پیغام های ساده را به رشته تحریر درآورند. گذراندن امتحان ket کمبریج برای انجام آزمون PET لازم بوده و همانند آن، به دو صورت اینترنتی و کاغذی برگزار می شود. در مجموع، این آزمون کمبریج نشان می دهد که آیا شما می توانید:

 عبارات عامیانه اساسی در زبان انگلیسی را درک و استفاده کنید؟ خودتان را معرفی کنید و سوالات ابتدایی در مورد خودتان را پاسخ دهید؟ به زبان انگلیسی در سطح پایه صحبت کنید؟

علاقمندان به شرکت در آزمون ket توجه نمایند که مدت اعتبار مدرک KET آنها، نامحدود بوده و دارای تاریخ انقضا نمی باشد. بنابراین جهت ارائه به موسسات آموزشی و موقعیت های شغلی خارج از کشور، قابلیت استفاده مادام العمر را دارا می باشد. البته که دارندگان مدرک KET از امتیاز بالایی در مورد دانش زبان انگلیسی برخوردار نمی باشند و پیشنهاد می شود جهت ارتقا رزومه برای اخذ پذیرش تحصیلی و ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر نسبت به دریافت مدارک بالاتر آزمون های کمبریج اقدام نمایند.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون KET می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون KET | مراکز برگزاری آزمون KET | هزینه آزمون KET | زمانبندی برگزاری آزمون KET | اعتبار مدرک آزمون KET | منابع آزمون KET

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: