مراکز برگزاری آزمون CPE

مراکز برگزاری آزمون CPE

متاسفانه در حال حاضر در ایران مرکز معتبری برای برگزاری آزمون CPE وجود ندارد و در لیست مراکز معتبر برگزاری آزمون CPE سایت دانشگاه کمبریج، هیچ مرکز یا موسسه آموزش زبانی از ایران دیده نمی شود. بنابراین، علاقمندان به شرکت در ازمون CPE 2021 و کسب مدرک معتبر CPE 2021 برای دریافت مدرک آزمون CPE باید به یکی از مراکز معتبر موجود در کشور های همسایه (از جهت دسترسی آسان و سریع) و یا سایر کشور های دنیا مراجعه نمایند. در ادامه، لیستی از مراکز معتبر اعلام شده از طرف سایت دانشگاه کمبریج که در کشورهای همسایه و دسترسی آسان برای شرکت کنندگان ایرانی در آزمون CPE 2021 وجود دارند، ارائه شده است. در جدول مراکز معتبر برگزاری آزمون CPE 2021، مشخصات مرکز های برگزار کننده آزمون CPE در سال 2021 یا سال 1400 در کشور های ترکیه، قطر، امارات، کویت، آذربایجان، ارمنستان، ازبکستان و گرجستان برای داوطلبان شرکت در آزمون CPE 2021 درج شده است. ضمنا، با کلیک روی نام هر مرکز می توانید به صفحه وب سایت مرکز برگزار کننده آزمون CPE در سال 2021 مراجعه نموده یا با کلیک روی آدرس مرکز مذکور، محل دقیق مرکز روی نقشه را مطلع شوید. برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون CPE 2021 در هر مرکز به صفحه زمانبندی برگزاری آزمون CPE 2021 مراجعه نمایید. 

 

نام مرکز کشور شهر کد مرکز آدرس تلفن ایمیل
نام مرکز کشور شهر کد مرکز آدرس تلفن ایمیل

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون CPE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون CPE | مراکز برگزاری آزمون CPE | هزینه آزمون CPE | زمانبندی برگزاری آزمون CPE | اعتبار مدرک آزمون CPE | منابع آزمون CPE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: