هزینه آزمون CPE

هزینه شرکت در آزمون CPE

هزینه شرکت در آزمون CPE برای سطوح مختلف آزمون CPE، متفاوت می باشد و هزینه نهایی تنها زمان ثبت نام در مرکز معتبر برگزاری آزمون CPE بسته به سطح مورد نظر معلوم خواهد شد. اما جهت اطلاع علاقمندان به شرکت در آزمون CPE، هزینه شرکت در امتحان CPE سطح  C2 در سال 2021، 150 یورو برای ثبت نام کنندگان به صورت زودهنگام و 178 یورو برای ثبت نام کنندگان با تاخیر می باشد. دقت داشته باشید رقم ذکر شده تنها برای مراکز برگزاری آزمون CPE در شهر لندن می باشد و هزینه شرکت در آزمون CPE در انواع سطوح آزمون CPE، در مراکز مختلف دنیا متفاوت می باشد و تنها با برقراری ارتباط با مرکز مورد نظر، می توان قیمت قطعی ثبت نام زودهنگام و با تاخیر آزمون CPE را استخراج نمود.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون CPE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون CPE | مراکز برگزاری آزمون CPE | هزینه آزمون CPE | زمانبندی برگزاری آزمون CPE | اعتبار مدرک آزمون CPE | منابع آزمون CPE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: