مراکز برگزاری آزمون GMAT

مراکز برگزاری آزمون GMAT

امکان برگزاری آزمون جیمت GMAT در ایران وجود ندارد و متقاضیان علاقمند به شرکت در آزمون GMAT می بایست به امارات متحده در دو شهر دبی (4 مرکز) و ابوظبی (2 مرکز)، ترکیه در دو شهر آنکارا و استانبول، آذربایجان، ارمنستان یا گرجستان و یا قبرس سفر کنند. توجه داشته باشید که هیچگونه محدودیتی برای داوطلبان به جهت اینکه در کدام کشور یا مرکز آزمون GMAT را شرکت کنند وجود ندارد. دقت داشته باشید که وظیفه تهیه ویزا و ... بر عهده متقاضیان است و GMAC هیچگونه تعهد یا مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد. جهت ثبت نام در آزمون GMAT می توانید از طریق صفحه ثبت نام، در سایت GMAT یک اکانت بسازید، وارد اکانت خود شوید و Profile خود را کامل کنید. در مرحله بعد می توانید محل آزمون، روز آزمون و ساعت را انتخاب کنید. در ادامه، مراکز معتبر برگزاری آزمون GMAT 2021 برای داوطلبان شرکت در آزمون GMAT 2021 که در سال های 1399 و 1400 برگزاری خواهد شد آورده شده است. در جدول مراکز معتبر برگزاری آزمون GMAT 2021 در کشور های ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، امارات و قبرس، لینک وبسایت مراکز برگزار کننده GMAT 2021 همراه موقعیت و آدرس، تلفن و ایمیل ارتباطی با این مراکز قرار داده شده است. داوطلبان GMAT 2021 می توانند با کلیک روی نام هر مرکز برگزاری GMAT 2021، به وبسایت دانشگاه یا موسسه برگزار کننده آزمون GMAT 2021 مراجعه نمایند. همچنین، جهت اطلاع از تاریخ برگزاری آزمون های GMAT در سال 2021 در مراکز مختلف برگزار کننده GMAT می توانند با مراجعه به زمانبندی برگزاری آزمون GMAT 2021 از نزدیک ترین و دورترین تاریخ های برگزاری آزمون GMAT در مراکز مختلف نام برده مطلع شوند. 

 

نام مرکز شهر آدرس تلفن ایمیل
نام مرکز شهر آدرس تلفن ایمیل

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون GMAT می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون GMAT | مراکز برگزاری آزمونGMAT  هزینه آزمون GMAT | زمانبندی برگزاری آزمون GMAT | منابع آزمونGMAT  | اعتبار مدرک آزمونGMAT 

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.