مراکز برگزاری آزمون TestDaF

مراکز برگزاری آزمون TestDaF

آزمون TestDaf توسط موسسه ای به  همین نام در شهر هاگن آلمان طراحی می شود  و همزمان در 80 کشور دیگر  در مراکز معتبر برگزار می شود. به دلیل آن که پاسخنامه ها برای تصحیح به آلمان فرستاده می شود، نتیجه ی آزمون حدود 5-8 هفته بعد اعلام می شود. نکته مهم آزمون تست داف این است که اگر از نتیجه آزمون رضایت نداشته باشید، می توانید بدون محدودیت دوباره در آزمون TestDaF در سال 2021 شرکت کنید.

لازم به ذکر است، در ایران تنها یک موسسه  نماینده برگزاری آزمون TestDaF  است که اطلاعات کامل آن در جدول زیر درج شده است. همچنین، برای کسب اطلاع از مراکز  دیگر برگزاری تست TestDaf می توانید به سایت رسمی  testdaf.de مراجعه کنید و مرکز  مورد نظر خودتان را در هر نقطه دنیا به شرط کافی بودن ظرفیت، انتخاب کنید. 

 

نام مرکز شهر آدرس تلفن ایمیل
نام مرکز شهر آدرس تلفن ایمیل

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون TestDaF می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون TestDaF | مراکز برگزاری آزمونTestDaF  منابع آزمونTestDaF  هزینه آزمون TestDaF | زمانبندی برگزاری آزمون TestDaF | اعتبار مدرک آزمون TestDaF

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: