منابع آزمون DSH

منابع آزمون DSH

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون DSH آلمانی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان و یا دریافت مدرک معتبر زبان آلمانی، اقدام به تهیه لیستی از منابع مورد استفاده طراحان آزمون DSH آلمانی در سراسر جهان نموده است. این کتب گزارش شده، منابع معتبری برای علاقمندان به شرکت در آزمون DSH زبان آلمانی می باشد تا با تنوع و نحوه طراحی سوالات آزمون DSH آشنا شده و با آمادگی قبلی در جلسه برگزاری آزمون DSH شرکت نمایند. شرکت کنندگان آزمون های آلمانی می توانند با خرید منابع آزمون DSH و دانلود منابع DSH موجود در سایت زونکن، آمادگی بالایی در جهت کسب نمره بالا از مهارت های چهارگانه آزمون DSH آلمانی پیدا کنند. با توجه به هزینه بالای خرید کتاب های منابع آزمون های آلمانی و به خصوص آزمون DSH، تیم زونکن اقدام به فروش منابع DSH به صورت فروش PDF کتاب های منابع DSH و فروش فایل های صوتی آموزشی کتاب های اصلی منابع DSH و کتب تمارین و پاسخنامه نموده است. در ادامه مجموعه ای کامل از منابع معتبر آزمون DSH برای داوطلبان آزمون آلمانی DSH آورده شده است.

 

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون DSH می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون DSH | مراکز برگزاری آزمون DSH منابع آزمون DSH هزینه آزمون DSH | زمانبندی برگزاری آزمون DSH | اعتبار مدرک آزمون DSH

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.