آزمون CILS

مهاجرت به ایتالیا در اشکال ادامه تحصیل، کاریابی یا سرمایه گذاری، بدون آشنایی کامل با زبان ایتالیایی، امکان پذیر نمی باشد. در نتیجه قوانین مهاجرتی کشور ایتالیا تاکید ویژه ای روی مهارت های زبانی دارند. دانشگاه های ایتالیا این روزها بسیار مورد توجه دانشجویان ایرانی قرار گرفته است؛ خصوصا تحصیل در رشته های پزشکی و معماری از طرفداران زیادی برخوردار است و دلیل اصلی آن رویکرد کشور ایتالیا در جذب دانشجویان خارجی و البته هزینه های پایین تحصیل در ایتالیا می باشد. یکی از مهم ترین آزمون های زبان ایتالیایی برای اخذ پذیرش تحصیلی یا امکان مهاجرت به کشور ایتالیا، آزمون چیلز (CILS) ایتالیایی است که یکی از معتبرترین مدارک زبان ایتالیایی را به شرکت کنندگان آزمون اعطا می کند. با مدرک CILS ایتالیایی، می توانید امتیاز خوبی را در مصاحبه های تحصیلی و کاری در کشور ایتالیا کسب نمایید.

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون CILS ایتالیایی می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون CILS | مراکز برگزاری آزمونCILS  | منابع آزمون CILS | هزینه آزمون CILS | زمانبندی برگزاری آزمون CILS | اعتبار مدرک آزمونCILS

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: