منابع آزمون CILS


منابع آزمون CILS

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون CILS ایتالیایی (آزمون چیلز) برای اخذ پذیرش از دانشگاه های ایتالیا و یا دریافت مدرک معتبر زبان ایتالیایی، اقدام به تهیه لیستی از منابع مورد استفاده طراحان آزمون CILS ایتالیایی در سراسر جهان نموده است. این کتب گزارش شده، منابع معتبری برای علاقمندان به شرکت در آزمون CILS زبان ایتالیایی می باشد تا با تنوع و نحوه طراحی سوالات آزمون CILS آشنا شده و با آمادگی قبلی در جلسه برگزاری آزمون CILS شرکت نمایند. شرکت کنندگان آزمون های ایتالیایی می توانند با خرید منابع آزمون چیلز و دانلود منابع آزمون چیلز ایتالیایی موجود در سایت زونکن، آمادگی بالایی در جهت کسب نمره بالا از مهارت های چهارگانه آزمون چیلز ایتالیایی پیدا کنند. با توجه به هزینه بالای خرید کتاب های منابع آزمون های ایتالیایی و به خصوص آزمون چیلز، تیم زونکن اقدام به فروش منابع چیلز به صورت فروش PDF کتاب های منابع CILS و فروش فایل های صوتی آموزشی کتاب های اصلی منابع CILS و کتب تمارین و پاسخنامه نموده است. در ادامه مجموعه ای کامل از منابع معتبر آزمون CILS برای داوطلبان آزمون ایتالیایی CILS آورده شده است.

 

نکات مربوط به دانلود و استخراج فایل های فشرده شده

1-    دقت داشته باشید رمز تمامی فایل های فشرده "zounkan.com" می باشد.

2-    دقت داشته باشید برای استفاده از فایل های چند بخشی، می بایست هر دو بخش را ابتدا دانلود، سپس (_) موجود در انتهای نام فایل ها را حذف کرده و بعد از آن نسبت استخراج (Extract) فایل های چند بخشی اقدام نمایید. یعنی فایل Part1_.rar به فایل Part1.rar تغییر نام داده شود. این کار برای نام تمامی بخش ها باید انجام شود.

 

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون CILS ایتالیایی می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون CILS | مراکز برگزاری آزمونCILS  منابع آزمون CILS هزینه آزمون CILS | زمانبندی برگزاری آزمون CILS | اعتبار مدرک آزمونCILS

اینستاگرام بخش زبان زونکن را فالو کنید. سپاسگزاریم.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.