منابع آزمون CILS


منابع آزمون CILS

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون CILS ایتالیایی (آزمون چیلز) برای اخذ پذیرش از دانشگاه های ایتالیا و یا دریافت مدرک معتبر زبان ایتالیایی، اقدام به تهیه لیستی از منابع مورد استفاده طراحان آزمون CILS ایتالیایی در سراسر جهان نموده است. این کتب گزارش شده، منابع معتبری برای علاقمندان به شرکت در آزمون CILS زبان ایتالیایی می باشد تا با تنوع و نحوه طراحی سوالات آزمون CILS آشنا شده و با آمادگی قبلی در جلسه برگزاری آزمون CILS شرکت نمایند. شرکت کنندگان آزمون های ایتالیایی می توانند با خرید منابع آزمون چیلز و دانلود منابع آزمون چیلز ایتالیایی موجود در سایت زونکن، آمادگی بالایی در جهت کسب نمره بالا از مهارت های چهارگانه آزمون چیلز ایتالیایی پیدا کنند. با توجه به هزینه بالای خرید کتاب های منابع آزمون های ایتالیایی و به خصوص آزمون چیلز، تیم زونکن اقدام به فروش منابع چیلز به صورت فروش PDF کتاب های منابع CILS و فروش فایل های صوتی آموزشی کتاب های اصلی منابع CILS و کتب تمارین و پاسخنامه نموده است. در ادامه مجموعه ای کامل از منابع معتبر آزمون CILS برای داوطلبان آزمون ایتالیایی CILS آورده شده است.

  

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون CILS ایتالیایی می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون CILS | مراکز برگزاری آزمونCILS  منابع آزمون CILS هزینه آزمون CILS | زمانبندی برگزاری آزمون CILS | اعتبار مدرک آزمونCILS

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: