زمانبندی برگزاری آزمون CILS

زمانبندی برگزاری آزمون CILS

زمان برگزاری آزمون چیلز زبان ایتالیایی در سال 2021 طبق گزارش سایت مرجع برگزاری آزمون CILS ایتالیایی، در جدول زمانبندی برگزاری آزمون CILS زبان ایتالیایی در سال 2021 برای داوطلبان مدرک ایتالیایی درج شده است. دانشجویان و علاقه مندان دریافت مدرک معتبر زبان ایتالیایی برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ایتالیایی، می بایست در یکی از زمان های تعیین شده برگزاری آزمون CILS در سال 2021 برای شرکت در آزمون چیلز ایتالیایی اقدام نمایند. ضمنا، جهت اطلاع از مرکز های معتبر برگزاری آزمون CILS در سال 2021 در ایران، می توانید به صفحه مراکز برگزاری آزمون CILS 2021 مراجعه نمایید.

 

سطح آزمون نوع آزمون تاریخ آزمون شروع ثبت نام پایان ثبت نام
سطح آزمون نوع آزمون تاریخ آزمون شروع ثبت نام پایان ثبت نام

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون CILS ایتالیایی می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون CILS | مراکز برگزاری آزمونCILS  منابع آزمون CILS هزینه آزمون CILS | زمانبندی برگزاری آزمون CILS | اعتبار مدرک آزمونCILS

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: