اعتبار مدرک آزمون PTE

اعتبار مدرک آزمون PTE

مدرک آزمون PTE را برای ادامه تحصیل در تمامی دانشگاه های دنیا مثل تافل و آیلتس قبول ندارند و حتی بعضی از دانشگاه ها در دنیا ممکن است برای بعضی از رشته ها و یا مقاطع تحصیلی خاص این مدرک را قبول کنند. بنابراین اگر قصد شرکت در آزمون pte برای مهاجرت را دارید، برای اینکه مطمئن شوید که آیا دانشگاه مورد نظرتان مدرک PTE را قبول می کند یا خیر می توانید از این لینک استفاده کنید.

دلیل محبوبیت آزمون pte چیست؟ از دلایل محبوبیت آزمون PTE می توان به ساده تر بودن آزمون PTE نسبت به آزمون آیلتس و آزمون تافل اشاره کرد. همچنین در باب اعتبار pte، از دو سال قبل اداره مهاجرت استرالیا آزمون PTE را برای مهاجرت به جای آزمون آیلتس هم  قبول می کند و برخی سوالات در این آزمون تکرار می شود. به همین خاطر نمره گرفتن از این آزمون ساده تر از آیلتس و تافل می باشد.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون PTE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون PTE | مراکز برگزاری آزمون PTE هزینه آزمون PTE | زمانبندی برگزاری آزمون PTE | اعتبار مدرک آزمون PTE | منابع آزمون PTE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.