زمانبندی برگزاری آزمون PTE

زمانبندی برگزاری آزمون PTE

زمان برگزاری آزمون PTE برای داوطلبان دریافت مدرک زبان انگلیسی PTE جهت اخذ پذیرش تحصیلی یا مهاجرت به کشور های اروپایی یا استرالیا، در جدول زمانبندی برگزاری آزمون PTE 2021-2020، در کشورهای مختلف همسایه ایران درج شده است. طبق اعلام سایت رسمی برگزاری کننده آزمون PTE، جدول زمانبندی برگزاری آزمون PTE در سال 2021 در کشورهای ترکیه، آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، قبرس و امارات متحده به شرح زیر است. علاقمندان به کسب اطلاعات در مورد زمان برگزاری آزمون PTE 2022-2021 می توانند با جستجو در جدول زیر و فیلتر کردن ستون های مختلف، ترتیب نمایش زمان های برگزاری آزمون PTE 2021 را بر اساس نزدیک ترین تاریخ یا دورترین تاریخ مرتب نمایند. 

 

نوع آزمون مهلت ثبت نام مهلت پرداخت آزمون شفاهی آزمون کتبی اعلام نتایج لینک ثبت نام
نوع آزمون مهلت ثبت نام مهلت پرداخت آزمون شفاهی آزمون کتبی اعلام نتایج لینک ثبت نام
 

 چگونگی ثبت نام در آزمون PTE

جهت ثبت نام در آزمون PTE، لازم است ابتدا در صفحه رسمی آزمون PTE اقدام به ایجاد حساب کاربری نمایید. سپس اطلاعات حساب کاربری خود را در فرم مربوطه ثبت می نمایید تا ثبت نام آزمون PTE در تاریخ و مرکز مورد نظر شما انجام شود. دقت کنید که در هنگام ایجاد حساب کاربری در سایت Pearsonpte اطلاعات هویتی خود شامل "نام"، "نام خانوادگی" و "تاریخ تولد" را دقیقا مطابق با گذرنامه خود وارد نمایید، چون این تنها بخشی از حساب کاربری شما است که غیر قابل تغییر است و علاوه بر این مهمترین بخش آن نیز می‌باشد.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون PTE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون PTE | مراکز برگزاری آزمون PTE هزینه آزمون PTE | زمانبندی برگزاری آزمون PTE | اعتبار مدرک آزمون PTE | منابع آزمون PTE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: