مراکز برگزاری آزمون PTE

مراکز برگزاری آزمون PTE

طبق اعلام سایت رسمی برگزاری آزمون PTE، در ایران، هیچ مرکز معتبری برای برگزاری آزمون PTE وجود ندارد و علاقمندان به شرکت در آزمون PTE می بایست به کشور های همسایه ایران بروند. در جدول زیر لیستی از مراکز برگزاری آزمون PTE در سال 2021 را آورده ایم. علاقمندان به شرکت در آزمون PTE 2021 می توانند با جستجو در مراکز معتبر برگزاری آزمون PTE 2021 درج شده در جدول ، بهترین مکان برای شرکت در آزمون PTE 2021 در کشور های امارات، مالزی، ترکیه، عراق، کوبت، بحرین، عربستان و پاکستان را مشاهده نمایند. همچنین داوطلبان شرکت در آزمون PTE 2021 می توانند برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون PTE 2021 در سال 1400 در کشورهای همسایه، به زمانبندی برگزاری آزمون PTE 2021 مراجعه نمایند. 

 

کشور شهر هزینه ثبت نام به موقع هزینه ثبت نام با تاخیر
کشور شهر هزینه ثبت نام به موقع هزینه ثبت نام با تاخیر

 

 علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون PTE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون PTE | مراکز برگزاری آزمون PTE هزینه آزمون PTE | زمانبندی برگزاری آزمون PTE | اعتبار مدرک آزمون PTE | منابع آزمون PTE

 جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: