زمانبندی برگزاری آزمون GOETHE

زمانبندی برگزاری آزمون GOETHE

مراکز برگزار کننده آزمون گوته، زمان و مکان ثبت نام و آزمون را مشخص می کنند. برخی از آزمون های گوته به صورت ماژولار برگزار می شوند. به این معنی که داوطلب می تواند هر کدام از چهار ماژول شنیداری، خواندن، گفتاری و نوشتن را به دلخواه انتخاب کند و آزمون دهد. سایر سطوح آزمون گوته، مانند آزمون گوته A1, آزمون گوته A2, آزمون گوته B2 و آزمون گوته C1، غیر ماژولار هستند و داوطلب باید تمام بخش های آزمون را ثبت نام کند و امتحان دهد. نکته قابل توجه این است که داوطلبان در صورت مردود شدن در هر ماژول، می توانند همان ماژول را مجدد امتحان دهند. در واقع در تعداد دفعات تکرار آزمون های گوته محدودیتی وجود ندارد.

در ادامه جدول زمانبندی آزمون های گوته در سال 2021 درتنها موسسه برگزار کننده در تهران برای علاقه مندان درج شده است. همچنین برای کسب اطلاعات مرکز برگزار کننده گوته می توانید به صفحه مراکز برگزار کننده آزمون گوته مراجعه کنید.

 

نوع آزمون ماژول تاریخ آزمون کتبی تاریخ آزمون شفاهی مهلت ثبت نام هزینه ثبت نام
نوع آزمون ماژول تاریخ آزمون کتبی تاریخ آزمون شفاهی مهلت ثبت نام هزینه ثبت نام

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون بین المللی زبان آلمانی GOETHE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون GOETHE | مراکز برگزاری آزمونGOETHE  منابع آزمون GOETHE هزینه آزمون GOETHE | زمانبندی برگزاری آزمون GOETHE | اعتبار مدرک آزمون GOETHE

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: