منابع آزمون GOETHE

منابع آزمون GOETHE

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون GOETHE آلمانی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان و یا دریافت مدرک معتبر زبان آلمانی، اقدام به تهیه لیستی از منابع مورد استفاده طراحان آزمون GOETHE آلمانی در سراسر جهان نموده است. این کتب گزارش شده، منابع معتبری برای علاقمندان به شرکت در آزمون GOETHE زبان آلمانی می باشد تا با تنوع و نحوه طراحی سوالات آزمون GOETHE آشنا شده و با آمادگی قبلی در جلسه برگزاری آزمون GOETHE شرکت نمایند. شرکت کنندگان آزمون های آلمانی می توانند با خرید منابع آزمون GOETHE و دانلود منابع GOETHE موجود در سایت زونکن، آمادگی بالایی در جهت کسب نمره بالا از مهارت های چهارگانه آزمون GOETHE آلمانی پیدا کنند. با توجه به هزینه بالای خرید کتاب های منابع آزمون های آلمانی و به خصوص آزمون GOETHE ، تیم زونکن اقدام به فروش منابع GOETHE به صورت فروش PDF کتاب های منابع GOETHE و فروش فایل های صوتی آموزشی کتاب های اصلی منابع GOETHE و کتب تمارین و پاسخنامه نموده است. در ادامه مجموعه ای کامل از منابع معتبر آزمون GOETHE برای داوطلبان آزمون آلمانی GOETHE آورده شده است.

 

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون بین المللی زبان آلمانی GOETHE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون GOETHE | مراکز برگزاری آزمونGOETHE  منابع آزمون GOETHE  هزینه آزمون GOETHE | زمانبندی برگزاری آزمون GOETHE | اعتبار مدرک آزمونGOETHE

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.