زمانبندی برگزاری آزمون IELTS

زمانبندی برگزاری آزمون های آیلتس در ایران

با توجه به گزارش سایت رسمی آیلتس، در سال 2022-2021 میلادی، تعدادی مرکز معتبر برگزاری آزمون آیلتس 2021-2020 که مورد تایید سامانه برگزاری آیلتس می باشد، در ایران وجود دارد. آزمون آیلتس در سال جاری، در شهر های تهران، ساری، اهواز، کرج، شیراز، تبریز، رشت، کرمان، مشهد و اصفهان برگزار خواهد شد. علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس سال 2022-2021 یا سال 1400 هجری شمسی، می توانند با بررسی زمان برگزاری آیلتس در سال 1400 در مراکز معتبر برگزاری آزمون آیلتس در ایران، بهترین زمان جهت شرکت در آیلتس آکادمیک یا جنرال را برای اخذ پذیرش تحصیلی یا مهاجرت انتخاب نمایند. در ادامه به زمان برگزاری آیلتس 2021 و آیلتس 2022 در شهر های مختلف ایران پرداخته شده و زمانبندی برگزاری آزمون آیلتس 1400 نیز برای هر مراکز معتبر برگزاری آیلتس ذکر شده است. 

 

نام مرکز نوع آزمون شهر محل برگزاری تاریخ میلادی تاریخ شمسی لینک ثبت نام
نام مرکز نوع آزمون شهر محل برگزاری تاریخ میلادی تاریخ شمسی لینک ثبت نام
 
 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون IELTS می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون IELTS | مراکز برگزاری آزمون IELTS  | هزینه آزمون IELTS | زمانبندی برگزاری آزمون IELTS | اعتبار مدرک آزمونIELTS  | منابع آزمون IELTS 

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: