آزمون آیلتس

 آزمون IELTS، سابقه بسیار درخشانی در عرصه بین الملل داشته و مورد قبول بیش از 10 هزار سازمان در سراسر دنیا از جمله مدارس، دانشگاه ها، ادارات، سازمان های مهاجرتی و اشخاص حقیقی می باشد. آزمون آیلتس در دو نوع آکادمیک و عمومی، طراحی و تدوین می شود که متقاضیان با توجه به نیاز خود می توانند در هر کدام، ثبت نام کرده و در آزمون شرکت نمایند. هر دو آزمون شامل چهار بخش مجزا بوده که هر بخش یکی از مهارت های نامبرده را مورد سنجش قرار می دهد. تفاوت آزمون های آکادمیک و عمومی IELTS در محتوای سوالات و مهارت های خواندن و نوشتن می باشد. دو بخش شنیداری و شفاهی (مصاحبه) برای هر دو آزمون یکسان هستند. نتایج آزمون آیلتس به صورت نمره های بین یک تا نه طبقه بندی می شود که باعث درک راحت و ساده از نتیجه ی آزمون می شود.

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون IELTS می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون IELTS | مراکز برگزاری آزمون IELTS  | هزینه آزمون IELTS | زمانبندی برگزاری آزمون IELTS | اعتبار مدرک آزمونIELTS  | منابع آزمون IELTS 

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: