آزمون GOETHE

آزمون GOETHE

اگر قصد ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کشور های آلمانی زبان مانند آلمان، اتریش، سوییس را دارید، باید توانایی برقراری ارتباط به  زبان آلمانی را داشته باشید. در واقع اگر فردی نتواند به زبان کشور مقصد صحبت کند، سفارت آلمان در تهران و یا سایر سفارت های کشور های آلمانی زبان هرگز روند اخذ ویزا را دنبال نخواهند کرد. به همین دلیل در دست داشتن مدارک معتبری که صلاحیت فرد را از لحاظ درک مطلب و مکالمه به زبان آلمانی  را نشان دهد، ضروری است. از این رو در سراسر دنیا مراکز معتبری وجود دارد که مدارک شان مورد تایید سفارت خانه است.شرکت در آزمون های رسمی زبان آلمانی و کسب مدرک های معتبر  زبان آلمانی  از اساسی ترین مدارک برای اخذ هرگونه پذیرش است. انستیتو گوته برگزار کننده آزمون های رسمی و بین المللی زبان آلمانی در سراسر جهان است. موسسه گوته  در ایران نیز دارای نمایندگی رسمی  است و هر ساله آزمون های گوته  را مطابق با چارچوب مرجع مشترک اروپایی ، در سطوح مختلف A1-C2 برگزار می کند. گذراندن دوره های A1-C1 حدود یک سال طول می کشد و افراد بعد از گذراندن این یک سال با موفقیت در آزمون نهایی DSH، Telc یا TestDaF می توانند وارد دانشگاه شوند.

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون بین المللی زبان آلمانی GOETHE می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون GOETHE | مراکز برگزاری آزمونGOETHE  منابع آزمون GOETHEهزینه آزمون GOETHE | زمانبندی برگزاری آزمون GOETHE | اعتبار مدرک آزمونGOETHE

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.